Menu

Zapiski z zielonego zeszytu

Radość, miłosierdzie, spokój, który przekracza wszelkie poznanie :-)

24 październik 2016 - Modlitwa

nikt1977

photo14722141034519374bd1c798e

Błogosławiony Ojcze! Do Ciebie należy wszystko! Wszystko co widzą nasze oczy, powstało z Twojej ręki. I na wszystkim pozostawiłeś swój święty ślad. Piękne świadectwo Twojej nieskończonej dobroci. Gdy patrzymy na Twoje dzieła naszymi ludzkimi oczami, tak łatwo przychodzi nam ocena tego, co widzimy. To jest potrzebne a tamto niepotrzebne. To jest piękne podczas gdy tamto razi brzydotą. To chcemy a tamtego unikamy za wszelką cenę. Czujemy się tak pewnie z naszymi osądami. Zapominamy, że nasi rodzice, Adam i Ewa, dopóki nie skosztowali jedynego zakazanego w raju owocu, z drzewa poznania dobra i zła, byli naprawdę szczęśliwi. 

 

[...]

Ciąg dalszy tej modlitwy oraz tę modlitwę w formie audio znajdziesz tutaj: Modlitwa uwielbienia – Błogosławiony Ojcze! Do Ciebie należy wszystko!

24 październik 2016 - Dzieje Apostolskie 7,48-50 >

< 26 październik 2016 - Dzieje Apostolskie 17,22-31


Zapraszam do subskrypcji kanału "Zapisków z zielonego zeszytu" na YouTube. Znajdziecie tam więcej filmów, w których dzielę się swoim świadectwem Bożej Obecności.Zapraszam również na stronę Zielonego Zeszytu na Facebook'u. Umieszczam tam informację o nowych wpisach pojawiających się na blogu i nie tylko :-)


© Zapiski z zielonego zeszytu
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci