Menu

Zapiski z zielonego zeszytu

Radość, miłosierdzie, spokój, który przekracza wszelkie poznanie :-)

15 listopad 2016 - Dobra Nowina odc. 11 - Mówiłem już o ciszy, więc tym razem trochę o hałasie :-) (film)

nikt1977

Zrzut_ekranu_20161115_o_19.53.26

 

Wpis został przeniesiony tutaj: http://zielonyzeszyt1977.pl/dobra-nowina/dobra-nowina-odc-11-mowilem-juz-o-ciszy-wiec-tym-razem-troche-o-halasie

15 listopad 2016 - Modlitwa >

< 15 listopad 2016 - Pierwszy list św. Pawła do Koryntian 8,5-6


Zapraszam do subskrypcji kanału "Zapisków z zielonego zeszytu" na YouTube. Znajdziecie tam więcej filmów, w których dzielę się swoim świadectwem Bożej Obecności.Zapraszam również na stronę Zielonego Zeszytu na Facebook'u. Umieszczam tam informację o nowych wpisach pojawiających się na blogu i nie tylko :-)


Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [EA] *.dynamic.mm.pl

    Ciekawy monolog, z chęcią wysłuchałem. Trafiłem tu zupełnie przypadkowo szukając w sieci uszczelki do okna ze względu na hałas z ruchliwej ulicy, stare chyba już do wymiany jak na moje ucho. Ale dlaczego zostawiam ten komentarz.. Otóż dzisiaj czytałem różne teksty o Sumerach i tam jest historia o Enlilu, sumeryjskim Bogu który zesłał na ludzi potop , a powodem był hałas który wytwarzali ludzie przeszkadzając mu się wyspać i odpocząć. Zdenerwowało to go na tyle, ze postanowił zakończyć z nimi na zawsze. I teraz te Twoje słowa w filmiku.. przypadek... ? Pozdrawiam.

  • nikt1977

    Przypadek, to dla mnie świeckie określenie działania Ducha Świętego :-)
    Pozdrawiam Cię serdecznie :-)

© Zapiski z zielonego zeszytu
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci