Menu

Zapiski z zielonego zeszytu

Radość, miłosierdzie, spokój, który przekracza wszelkie poznanie :-)

15 luty 2017 - Modlitwa audio - Błogosławiony Ojcze, daj nam odwagę powierzyć wszystko w Twoje ręce.

nikt1977

Modlitwa_Blogoslawiony_Ojcze_daj_nam_odwage_fb1

Błogosławiony Ojcze, Ty przez Swojego Syna powiedziałeś: "Szukajcie najpierw Królestwa Bożego i jego sprawiedliwości, a wszystko inne będzie wam dodane. Nie martwcie się o jutro, bo dzień jutrzejszy zatroszczy się o siebie". Spraw abyśmy naprawdę usłyszeli te słowa w naszych sercach. Spraw abyśmy porzucili nasze przekonanie o tym, że sami musimy troszczyć się o siebie. Daj nam odwagę powierzyć wszystko, całe nasze życie, wszystkie nasze troski i zmartwienia w Twe ręce. Pozwól nam poczuć się jak dzieci, które odpoczywają w czułych objęciach mamy, nie martwiąc się o nic, wiedząc, że nic im nie grozi a wszystko co potrzebne będzie im dane. 

Daj nam wiarę oduczyć się tego, że my jesteśmy panami naszego losu. Że wolność polega na tym, że możemy robić to, co chcemy. A szczęście jest efektem osiągnięcia celów, które sami sobie stawiamy. 

Błogosławiony Ojcze, tak długo będziemy, w niespełnieniu, tułać się po tej ziemi, aż oczami pełnymi wiary i nadziei spojrzymy w Twoim kierunku. A Twoja nieskończona miłość przyniesie ukojenie naszym, spragnionym Ciebie, duszom. I wówczas stanie się dla nas jasne, że prawdziwa wolność czeka na nas w Twoich ramionach. Że naszym powołaniem jest całkowicie poddać się Twojej woli. Stać się narzędziem Twojej miłości. A wolna wola została nam dana, abyśmy w końcu złożyli ją u Twych stóp. I na zawsze wybrali Ciebie. I nic nas nie oddzieli od Twojej miłości. Na wieki wieków. 

Amen.

Więcej: http://zielonyzeszyt1977.blox.pl/2016/09/17-wrzesien-2016.html

 

© Zapiski z zielonego zeszytu
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci